Farklı fikirlerin ve üretimin birarada olduğu bir ofise sahibiz. . Markanız için en iyi fikri,tasarımı ve kusursuzluğu ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Bizden Haberler

Sosyal Medyada Biz

Hakkımızda
İşimiz gücümüz Tasarım ve Uygulama! 
Her zaman en iyi işi çıkarmanın peşindeyiz…

Şahin Ajans Hakkında

Şahin Ajans ailesi olarak, 19 yıllık tecrübemize ve uzman ekibimize güvenerek  ürünlerimizi farkındalık bilinciyle üretiyor ve sunuyoruz. Sizi ve markanızı diğer markalardan farklı kılmak için çabalıyoruz.

Yıldırım Şahin tarafından 2000 yılında kurulan Şahin Ajans, merkezi İstanbul’da olan fikrin ve üretimin bir arada sunulduğu ofistir. Kendisini en iyi fikri, tasarımı ve üretimi ortaya çıkarmak için konumlandıran Şahin Ajans. hizmet verdiği her markanın stratejilerine ve konumlanmasına en uygun çözümleri sunmak için var gücüyle çalışıyor.

Başarı odaklı çıkılan bu yolda markanızın ihtiyaç duyduğu çözümleri etkin ve profesyonelce  sunmaktayız.  İşbirlikleri ve markaları için ortaya çıkardığı ürünler sektöründe öncü bir konumda bulunduğunu ispatlamaktadır.

 

 

.

Vizyonumuz

Şahin Ajans olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde sektöründe lider bir konumuna erişmektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, ortaya çıkardığımız ürünler ile beklentileri aşmak ve Şahin Ajansı geleceğe taşımaktır.

Yaşanabilir Bir Çevre İçin

Tüm faaliyetlerimizde çevremizi korumaya özen gösteririz. Sosyal sorumluluk alanındaki duyarlılığımız ve devamlılığımız, geçmişte olduğu gibi bugün de, tüm canlıları mutlu edecek.